St. Friday sokid, see on enamat kui tavapärane garderoobi element või hädavajalik aksessuaar. 
St. Friday sokid, see on osake sinu hetke meeleolust. Milline see saab olema, selle üle otsustab igaüks ise – must ja monotoonne või kirju ja mitmekülgne?
Nagu öeldakse St. Fridays: „kirev paar jalas – värvilised mõtted peas“.
Kuidas nii? Aga just sellepärast, et värvilised sokid suurendavad usku endasse, tõstavad loomingulisi impulsse, kingivad võiduka meeleolu ja energia teostamaks suuri tegusid. See muide, on teaduslikult tõestatud fakt!

Iga disaini taga on lugu, mis on inspireeritud linna tänavatelt, kunstnike ja muusikute, disainerite ja luuletajate tööst. Inspireerime tuhandeid inimesi Kaliningradist Vladivostokini. Ja me usume, et meie sokid – ehkki väike osa garderoobist – võivad saada manifestiks, aktsendiks, müüdiks või lihtsalt detailiks, mis muudab pildi täiuslikuks. Usume, et ümbritsevat maailma on võimalik muuta, kui lisate värve ja naeratusi.

Alates 2015. aasta sügisest oleme välja lasknud enam kui üle tuhande soki mudeli. Meie sokid käivad poodiumidel, on saanud rolle filmides ja kogunud pilke moeajakirjades, neid kannavad kunstnikud ja TV-saatejuhid, muusikud ja bloggerid. Iga päev liitub meie perega üha rohkem optimiste, kellega koos me fantaaseerime, loome ja mõnikord rikume mängu reegleid.

Me läheme edasi, ei kavatsegi peatuda.
Ja me kutsume Teid sellele põnevale teekonnale kaasa!