Otsustasime vastata kõige populaarsematele küsimustele: mida teha, kui sokk on suurevõitu, kuidas hoolitseda, mille poolest erinevad meeste ja naiste sokid, mis on anatoomiline kumm ja paljud teised küsimused saavad vastuse.

Kas teil on meeste või naiste sokid?

Kõik mudelid on saadaval kolmes suuruses, mis vastavad kingade suurusele:

34-37 (S)

38-41 (M)

42-46 (L)

Meie mudelid sobivad nii meestele kui naistele.

Suuruse vahe varieerub ainult sääre kõrguse ja jaluse pikkuse vahel. Kuid mõnda mudelit ei toodeta L  suuruses ja mõnda  S suuruses . Nii et sokid jagunevad meeste ja naiste kategooriasse ainult suuruse tõttu.

Mulle kingiti sokid aga need on suured. Mida ma peaksin tegema?

On olemas üks trikk  see sobib kõigile, kellele sokid liiga suured. Sellised asjad juhtuvad kui  saate sokid kingiks ja ei arvatud ära suurust või  kellel on piiri suurused.

Võtke sokid, visake pesumasinasse, ei pea lisama pesuvahendit, seadke  õrn pesu režiimile (võib ka igapäevapesu) ja temperatuuriks 60-90 kraadi. Ärge kartke värv ei kao kuhugi kuid pehme puuvill (80%) koos lükraga annavad kokku tõmbumise mõju. Ja palun väga, sokid on muutunud väiksemaks (kahjuks lõpuks venivad nad tagasi oma algsesse suurusesse).

Tulevikus järgige pesupesemise juhiseid (pehme režiim, 30 kraadi ilma pressimiseta ja kuivamiseta.

Miks on soki sees niidid?  Ja mis siis kui niidike ronib väljapoole?

St.Friday Socks ei värvi sokke, ei prindi kangale pilte – St.Friday Socks KOOB SOKKE! Iga muster ja mustri element on välja kootud ja, et sokk saaks venida on vaja sisemised mustriniidid lahti lõigata. Mida keerukam on muster, seda rohkem niite. Pidage meeles, et disainersokid on kas värvitud (ilma niitideta, tähendab värvitud !!! brrrr) või kootud nagu meil. Me ei taha Teie jalgu või kingi värvida Seepärast St. Friday Socks koob sokke. Vahel mõni niidike leiab tee ja ronib soki välisele poolele nagu suleke sulejopest – Ärge paanitsege! Lõigake niidike kääridaga lihtsalt ära.

Milline kumm on St. Friday Sokkidel?

St.Friday sokkide sääre kummi elastsus on anatoomiline, kahepoolne või teisisõnu lai kahekordne. See on väga mugav, ei sooni jalga ja ei avalda survet veresoontele kuid samas hoiab sokki kindlalt jalas. Sama elastse kummi põhimõtet järgime ka madalatel sokkidel.

Mitu pesu St.Friday Sokid kannatavad?

Ikka veel peseme 2015. aasta oktoobris välja lastud esimest proovipartiid. Tänu tehnoloogiale ja kvaliteetsele puuvillale ei ole sokid veel värvi ja kuju kaotanud. Nii kui me saame teada pesu kordade täpse arvu – kindlasti kirjutame sellest. Vahepeal nautige St. Sokkide kandmist ja ärge unustage kuidas õigesti sokkide eest hoolitseda…ja mitte ainult meie sokkide!

Kuidas pikendada St.Friday Soki rõõmu? …või kuidas St.Friday Sokkide eest hoolitseda

Et rõõm meie sokkidest kestaks kauem, soovitame järgida mõnda lihtsat reeglit.

Ärge andke neid keemilisse puhastusse!

Võtke St.Friday Sokid endaga kaasa reisile, neile meeldiks see väga!

Vahetage sokke iga päev  see meeldib kõigil 😊!

Peske sokke režiimil “delikaatne /õrnpesu“ 30°C, ärge masinkuivatage.

Tehke neile komplimente.

Ärge valgendage sokke.

Sokid kardavad kuumust, nii, et ei mingit triikimist, föönitamist ega tuliseid radikaid. Pange nad rippuma ja oodake rahulikult kuni nad puhkavad

Ärge otsige  ühte sokki taga tikutulega ja ärge oodake, et ta isa ka välja ilmuks, minge www.myfriday.ee kodulehele ja valige uus paar!

Kuidas ära hoida auku sokis? Pediküür ja õiges suuruses mugavad jalanõud mis võiks olla sama kvaliteetsed kui St.Friday Socks.

Armastage oma sokke ja nad hakkavad Teid samuti vastu armastama!